karoto kontaktKontakt karoto ulubioneDodaj do ulubionych karoto mapaMapa strony
Elementy z tworzywa i stali
doświetlacze

OFERTA - DOŚWIETLACZE PROFII


doświetlacze

Doświetlacz serii PROFI
Konsekwentny rozwój sprawdzonej technologii
Poliester wzmocniony włóknem szklanym. Wytrzymały i pewny

Doświadczenie - Technologia - Know How
Jako jeden z pierwszych producentów w Niemczech zaczęliśmy przed ponad 50 laty stosować poliester wzmocniony włóknem szklanym do produkcji różnego rodzaju elementów budowlanych. Właściwości tego tworzywa oraz nasze wieloletnie doświadczenie w jego stosowaniu gwarantują najwyższą jakość.
Od ponad 30 lat wykorzystujemy poliester wzmocniony włóknem szklanym do produkcji doświetlaczy piwnicznych. W między czasie staliśmy się wiodącym producentem tego typu elementów. Doświetlacze WOLFA są znane i cenione na całym świecie. Skonstruowane przez nas doświetlacze nowej generacji nawiązują do naszych najlepszych tradycji:
Doświetlacze serii PROFI
Nowa konstrukcja łączy w sobie zalety standardowych doświetlaczy WOLFA oraz innowacyjne rozwiązania, będące wynikiem najnowszych badań. Dzięki temu doświetlacze nowej generacji są w stanie jeszcze lepiej stawić czoła warunkom, w jakich są stosowane: profesjonalne doświetlacze dla profesjonalistów!
Krągłe gdzie trzeba
Wstosownych miejscach krągła forma doświetlaczy WOLFA PROFI ustępuje miejsca wzmocnionej krawędzi, aby zapewnić maksymalną stabilność.


doświetlacze doświetlacze doświetlacze doświetlacze
Nowoczesna narzędziownia 50 lat doświadczenia w zastosowaniu poliestru GFK Produkcja tworzywa w oparciu o sprawdzoną technologię Linia produkcyjna

doświetlacze
DOSTARCZANE WYMIARY W CM
Szerokość Wysokość Głębokość
101 x 101 x 43 cm
101 x 131 x 43 cm
126 x 101 x 43 cm

Zalety doświetlaczy WOLFA PROFI:


doświetlacze doświetlacze doświetlacze
Ruszty WOLFA z zabezpieczeniem krawędzi korpusu! Standardowo najwyższa jakość i najlepsze właściwości Wodoszczelność zagwarantuje montaż uszczelki Zakładane od wewnątrz przyłącze do kanalizacji DN 70 z sitkiem lub syfonem

Wodoszczelność małym kosztem
Korpus doświetlacza serii PROFI w wersji wodoszczelnej powinien zostać zamknięty od dołu lub podłączony do kanalizacji za pomocą właściwego przyłącza. Wodoszczelność zapewnia dodatkowy zestaw mocowań, który obejmuje 4 szyny montażowe, 10 ew. 12 śrub i kołków rozporowych (w zależności od wymiaru doświetlacza), uszczelkę i 2 tuby środka uszczelniającego. Montaż powinien się odbywać na czystej, równej i gładkiej ścianie.


doświetlacze doświetlacze doświetlacze doświetlacze doświetlacze doświetlacze doświetlacze doświetlacze

Montaż: